Piszesz pracę licencjacką, inżynierską lub magisterską dotyczącą tematyki innowacji, technologii lub zarządzania zmianą w dziedzinie finansów, IT, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta lub HR? Chcesz by pomogła Ci osiągnąć coś więcej niż tytuł naukowy? A może wkładasz w nią tak dużo wysiłku, że chcesz by ludzie o tym usłyszeli? Konkurs organizowany przez PZU może Ci w tym pomóc.

Konkurs Wiedzą Pisane, którego kolejną już edycję organizuje PZU adresowany jest do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia oraz studentów studiów jednolitych , uczelni państwowych i prywatnych zarejestrowanych na terenie Polski.

Biorąc udział w konkursie możesz zdobyć:

• nagrody z puli 55 000 zł (w tym trzy nagrody główne po 10 000 zł),
  • merytoryczne wsparcie ekspertów przy tworzeniu pracy,
  • dostęp do archiwalnych danych biznesowych i możliwość wykorzystania ich w pracy,
  • skrócony proces rekrutacji na staż lub praktyki.

Oceniany jest wyłącznie konspekt i pierwszy rozdział pracy (do 10 stron A4) – termin nadsyłania prac to 11.12.2013

Formularz konkursowy, za którego pomocą należy wysłać pracę konkursową dostępny będzie na stronie internetowej pzu.pl/wiedzapisane w dniach 15.11.13 – 11.12.13r. Określać w nim będziecie również zarys ewentualnych danych oczekiwanych od organizatorów do dalszej części pracy.

Wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się w Warszawie podczas Gali Finałowej w lutym 2014r. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów przejazdu z Gali Finałowej dla wszystkich laureatów konkursu.

NAGRODY:

• 3 nagrody główne o wartości 10 000 zł,
  • 3 nagrody dodatkowe o wartości 5 000 zł,
  • 15 nagród rzeczowych o wartości do 700zł.

Ewentualne pytania dotyczące szczegółów konkursu kierujcie na wiedzapisane@pzu.pl

A.M.