WSPIERAMY AKTYWNYCH STUDENTÓW!

Inwestycja w Przyszłość jest inicjatywą PZU skierowaną do aktywnych działaczy organizacji studenckich.
By wygrać 5.000 zł stypendium rozwojowego powinniście zdobyć nominacj
ę swojej organizacji i stworzyć video CV. Macie okazję by promować zrealizowane projekty oraz zbudować waszą pozycję na rynku pracy.

HARMONOGRAM KONKURSU:

• Do 1 grudnia 2013r. organizacje studenckie i koła naukowe nominują mailowo (kariera@pzu.pl) maksymalnie dwóch
    reprezentantów w konkursie podając imię, nazwisko i dane kontaktowe nominowanych oraz dane nominującej
    organizacji.
  • Do 15 grudnia 2013r. nominowane osoby przesyłają mailowo (kariera@pzu.pl) link do video CV umieszczonego na serwisach typu youtube/vimeo.  Do 6 stycznia 2014r. przesłane video CV udostępnione zostaną internautom za pośrednictwem dedykowanej platformy konkursowej na profilu Grupa PZU Kariera (Facebook).
  • W dniach 6 stycznia – 13 stycznia fani profilu Grupa PZU Kariera w drodze głosowania wybiorą pierwszą piątkę laureatów. Drugą piątkę laureatów wskaże konkursowe jury.
    Wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Gali Finałowej konkursów Wiedzą Pisane oraz Inwestycja w Przyszłość na Zamku Królewskim w Warszawie na początku lutego.

Nagrody:
Dla 10 laureatów:
Stypendium rozwojowe o wartości 5.000zł,
Skrócony proces rekrutacji do udziału w praktykach i stażach Grupy PZU,
Bilety PKP umożliwiające udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie.
Dla organizacji nominujących laureatów:
Tablety Samsung Galaxy Tab 3 o wartości 1500zł,
Bilety PKP umożliwiające udział dwójki reprezentantów w Gali Finałowej konkursu w Warszawie.

Pytania dotyczące konkursu można kierować na adres kariera@pzu.pl