Najlepsze koło o charakterze humanistycznym naszego Uniwersytetu dokonało dziś wyboru nowego zarządu. Podczas otwartego spotkania o 10.30 w Sali 15 były już przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Politologów podsumował dotychczasową działalność uzyskując przy tym absolutorium od zebranych  osób. Tomasz, obecnie student II roku studiów uzupełniających magisterskich na kierunku politologia, oddał SKNP w ręce młodszych kolegów i koleżanek. Nową przewodniczącą została wybrana studentka III roku studiów pierwszego stopnia na kierunku politologia – Katarzyna Kała,zastępcami zostali: Sylwester Polus (III Politologia) oraz Aleksandra Markiw (II dziennikarstwo i komunikacja społeczna). W zarządzie pojawiła się także studentka pierwszego roku stosunków międzynarodowych studiów licencjackich– Paulina Piwowarczyk, która została wybrana sekretarzem koła.

1377042_602066543209058_887865658_n

Nowemu zarządowi życzymy powodzenia, a SKNP kolejnych sukcesów na polu naukowym.