Trwa rejestracja do Nagrody Rektora Uniwersytetu Opolskiego 2013/14. To już ostatnie chwile, aby zgłosić się do walki o prestiżowe wyróżnienie.

Przypominamy, że Nagroda Rektora to jednorazowa forma gratyfikacji działań, które studenci podejmują na rzecz innych. Wyróżniani są przede wszystkim działacze społeczni, aktywiści czy organizatorzy poświęcający swój czas na rzecz Uniwersytetu Opolskiego i środowiska akademickiego. Nie należy zapominać o kryteriach – wszelkie te, które były brane pod uwagę w Stypendium Rektora, nie będą uwzględniane w Nagrodzie Rektora. Oznacza to, iż próg średniej ocen nie jest w a tym wypadku podstawowym kryterium.

W poprzednim roku akademickim Parlament Studentów Uniwersytetu Opolskiego podjął decyzję o zmianie w zasadzie przyznawania nagrody za działalność społeczno-organizacyjną. Nagrodę Rektora można otrzymać za działania podjęte w danym roku akademickim, a nie w poprzednim. Dzięki temu także studenci ostatnich lat mogą zostać wyróżnieni prestiżową nagrodą. Przypominamy, że aby się zgłosić, należy spełnić jeden podstawowy warunek: w dniu rejestracji trzeba posiadać status studenta Uniwersytetu Opolskiego.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: ssuo.admin@uni.opole.pl do dnia 7 maja br. do godz. 23:59:59.

Wszelkie niezbędne informacje, harmonogram, a także kryteria i regulamin Nagrody Rektora Uniwersytetu Opolskiego 2013/14 znajdziecie na stronie Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego

Justyna Krzyżanowska

fot. SSUO: www.samorzad.uni.opole.pl/nagroda-rektora-2013-14/