Tradycyjna, ciężka,  polska kuchnia jest znana na całym świecie, wielu ludzi przyjeżdża do nas by posmakować rodzimych specjałów. Jednak wśród młodych ludzi w naszym kraju można zauważyć pewną tendencję w odżywianiu, która powoli zamienia się w normę, a chodzi oczywiście o  bycie FIT.

Żyjemy w dobie Internetu dzięki któremu mamy styczność z trendami z całego świata. Środowisko blogerów, vlogerów czy ludzi prowadzących własne tematyczne strony internetowe w Polsce rozrasta się z dnia na dzień. Gdy już weźmiemy wspomnianą wyżej tendencję do zdrowego sposobu życia możemy spodziewać się internetowej mieszanki wybuchowej tego typu stron. Platformy blogowe, YouTube czy Facebook oblegane są tego typu materiałami każdego dnia, a jednym z tego typu blogów jest EAT CLEAN & GET LEAN założony przez  pochodzącą z okolic Opola, Katarzynę, studentkę dietetyki oraz instruktorkę sportów siłowych ze specjalizacją kulturystyki.

Zdrowe wersję „light” potraw , motywacja do codziennego treningu i wytrwałości oraz ciekawe pomysły na to jak zadbać o samą siebie, tak nie bez powodu mówię „samą” bo blog ten skierowany jest głównie do kobiet, jednak również mężczyźni znajdą tam dla siebie łyk inspiracji, to hasła przewodnie projektu EAT CLEAN & GET LEAN. Szukasz inspiracji jak zacząć swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem i treningiem po to by czuć się lepiej, mieć świetną sylwetkę i mieć to wszystko podane w ciekawy sposób? odwiedzi bloga, który po pół roku istnienia zgromadził już prawie  dwa i pół tysiąca „lajków” na facebooku co jest znakomitym wynikiem. Zainteresowanych materiałami zamieszczonymi na blogu wysyłam pod podane poniżej linki, a jeśli szukasz dalszych inspiracji zapraszam do kolejnego wydania „Gazety Studenckiej” który ukaże się końcem lutego, w którym znajdziemy między innymi wywiad z Kasią i jej zdanie na temat dietetyki, kulturystyki, blogów i wielu innych spraw.

LINK 1  https://www.facebook.com/eatcleanngetlean

LINK 2  http://eatcleanngetlean.blogspot.com