Przyszli studenci Uniwersytetu Opolskiego mogą wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest darmowy semestr mieszkania w jednym z akademików uczelni. Ma być to zachęta dla przyszłych studentów, aby wybrali tą właśnie uczelnię.

Wystarczy, że zrobicie sobie “selfie” z motywem Uniwersytetu Opolskiego, albo zrobi Wam zdjęcie inna osoba. Pamiętać należy, aby fotografia zawierała nazwę uczelni, bądź motyw, który będzie się kojarzył z UO. Liczy się pomysł, a nie wykonanie, więc osoby nieposiadające lepszego aparatu, też mają szanse na wygraną. Dodatkowo wszystkie zdjęcia, będą w przyszłości promować uczelnię. Niestety wygrywa jedna osoba.

Zdjęcia można przysyłać do 10 czerwca na adres info@uni.opole.pl w temacie wpisując: Konkurs Foto.
E. Młynarczyk