SuperW

12109315_866928776759977_3593805366326436519_n

Wciąż możesz dołączyć do opolskiej Drużyny Bohaterów

Chciałbyś zmieniać świat? Masz odwagę walczyć z biedą? Dołącz do Drużyny SuperW i pomóż zmienić Twoje najbliższe otoczenie! Opolszczyzna czeka jeszcze na ok. 100 wolontariuszy!

– Szlachetna Paczka otworzyła mi oczy na problemy z jakimi zmaga się wiele rodzin – mówi Justyna. – Choroba, trudna sytuacja materialna, czy samotność sprawiają, że człowiek czuje się niepotrzebny i przestaje dostrzegać w sobie jakiekolwiek wartości. Dopiero będąc wolontariuszem zrozumiałam, jak bardzo ci ludzie potrzebują rozmowy, zainteresowania, ale też zwykłego uśmiechu. Czułam ogromną satysfakcję, kiedy widziałam radość i wzruszenie w oczach ludzi, którzy otrzymali pomoc. Szlachetna Paczka przyniosła również wiele korzyści bezpośrednio dla mnie. Stałam się odważniejsza, bardziej zorganizowana i coraz lepiej zarządzam własnym czasem – dopowiada z dumą Justyna.

Więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu… ale kto „daje” a kto „bierze”? AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i SZLACHETNA PACZKA to projekty, dzięki którym każda zaangażowana osoba zyskuje coś dla siebie. SuperW na każdym kroku przekracza siebie. Odważnie wchodzi w świat biedy. Staje się pomostem między światem biednych i bogatych. Inspiruje innych do zmiany i sam się zmienia!

Wolontariusz rozwija się podczas projektu. Poznaje swoje mocne oraz słabe strony. Nawiązuje nowe, inspirujące relacje. Zyskuje motywację do podejmowania wyzwań i zwyciężania. Udział w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i SZLACHETNEJ PACZCE to ogromna radość i satysfakcja, a znajomości zawarte podczas projektów trwają jeszcze długo po ich zakończeniu – opowiada Maciej Bockenheimer, Koordynator ds. Promocji projektu SZLACHETNA PACZKA.

Nie wahaj się i podejmij wyzwanie już dziś! Łącznie poszukiwanych jest 13 500 wolontariuszy Akademii i Paczki w tym ok. 100 na Opolszczyźnie. Po Twojej stronie leży decyzja, w jaki sposób się zaangażujesz, by walczyć z biedą!

Bądź częścią Drużyny Bohaterów – to wyjątkowe przeżycie i szansa na lepsze jutro dla wielu tysięcy rodzin i dzieci! Wejdź na https://www.superw.pl i do zobaczenia!

Wejdź na wydarzenie i szukaj wolontariuszy z Paczką:
https://www.facebook.com/events/1631551397133107/1632921356996111/

Polub fanpage i bądź na bieżąco:
https://www.facebook.com/SzlachetneOpole?fref=ts