Opole staje się coraz bardziej studenckie! Tym razem dobre wieści z Teatru Kochanowskiego w Opolu. Teatr Kochanowskiego docenił naszą skromną brać i otwiera się na na współpracę ze studentami. W myśl złotej studenckiej zasady (student ma mieć taniej!) Teatr proponuje studencką środę (w najbliższą środę “Mayday 1“)  i studenckie premiery, a już w tą sobotę i niedzielę, w ramach startu promocji, organizuje studencki weekend, kiedy student zapłaci za bilet 19 zł (w repertuarze “Szklana menażeria“).

Od teraz, w każdą środę, za okazaniem ważnej legitymacji, studenci płacą za bilet 19 zł (cena biletu bez zniżki – 39zł). Nie tylko w środy ceny biletów pójdą mocno w dół – dodatkowo Teatr, na bieżąco, będzie ogłaszał studenckie premiery, kiedy również cena biletu będzie zawsze wynosiła 19 zł (cena premiery bywa czterokrotnie wyższa). Zaglądajcie na stronę Teatru, fan-page na Facebooku, albo śledźcie Gazetę Studencką w poszukiwaniu informacji o zbliżających się studenckich premierach.

Mayday 1 /www.teatropole.pl

Nie tylko tańszymi biletami Teatr kusi studentów do częstszych wizyt w teatrze. W planach są jeszcze warsztaty teatralne dla studentów i różne formy wolontariatu. W założeniu wolontariat ma być bezpłatny, ale studenci w zamian za np. pracę w szatni, wydawanie kwiatów na premierach lub pracę przy organizacji spektakli otrzymają wynagrodzenie w formie biletów.

Również praktyki studenckie wchodzą w grę ponieważ Teatr jest otwarty na wszystkie formy aktywnej współpracy ze studentami, dlatego zaprasza do kontaktu wszystkich chętnych studentów!

Samorząd Studentów Uniwersytetu Opolskiego oraz AKA Akademickie Koło Artystyczne już zapowiadają  współpracę z Teatrem (czekamy na efekty!).

red. Monika Mitulla/ foto. Teatr im. Jana Kochanowskiego w Opolu