15 marca 2016 o godz. 18:00 odbędzie się wyjątkowy pokaz spektaklu “TRZEJ MUSZKIETEROWIE”. Jest to pierwsza w tym roku studencka premiera w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora.

Trzej Muszkieterowie fot. Grzegorz Gajos  (9)

Lalki nie są tylko dla dzieci. „Trzej muszkieterowie” w reżyserii Pawła Aignera to szybkie zwroty akcji, pojedynki, genialne aktorstwo i kupa śmiechu. Specjalnie dla studentów – najtańsze bilety, w cenie 18 zł (po okazaniu legitymacji studenckiej) do tego kawa, herbata i dyskusja, czyli spotkanie z aktorami i dzielenie się wrażeniami po spektaklu. Studenci będą także mieli możliwość zapisania się na całkowicie bezpłatne warsztaty teatralne, które odbędą się w późniejszym terminie.

Autorką plakatu do „Trzech Muszkieterów” jest Aleksandra Rodzik, studentka II roku studiów magisterskich Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Projekt plakatu powstał na zajęciach z projektowania graficznego prowadzonych przez dra Grzegorza Gajosa w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, w ramach współpracy OTLiA ze środowiskiem akademickim.

red. Monika Mitulla

Teledysk promujący spektakl: