Po raz kolejny Firma Nutricia, przy wsparciu Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Opolskiego, zaprasza studentów do udziału w projekcie “Rozum i serce”, w którym studenci pomagają podoopiecznym Domu Dziecka i sami zdobywają doświadczenie zawodowe.  Wsparcie studentów polega na udzielaniu korepetycji i pomocy w odrabianiu zadań domowych.

Poszukiwane są osoby, które mogłyby udzielać korepetycji z następujących przedmiotów:

• język niemiecki
  • język francuski
  • język polski
  • matematyka
  • geografia
  • historia
  • chemia
  • fizyka

Refundowane będą koszty przejazdów, a udział w projekcie zostanie potwierdzony przez firmę NUTRICIA i dyrekcję wybranego Domu Dziecka. Istnieje możliwość zaliczenia udziału w projekcie jako praktyki w ramach programu studiów lub jako dodatkowego wolontariatu – szczegółowe informacje u instytutowych opiekunów praktyk.

Informacji udzielają:

• Koordynator Projektu ze strony Uniwersytetu Opolskiego:

dr hab. Daniel Pietrek, dpietrek@uni.opole.pl

Wydział Filologiczny – Uniwersytet Opolski