Kamila Bodnar jest studentką  III roku bezpieczeństwa wewnętrznego. Jako studentka dobrze wie, jak ciężko pogodzić własne zainteresowania z czasem poświęconym na pracę zarobkową i dodatkowe obowiązki.

Na szczęście od tego roku jej pracą jest jej pasją  Jestem instruktorem sportu o specjalizacji fitness. Prowadzę również zajęcia taneczne z dziećmi, a z dorosłymi aqua aerobic – mówi Kamila. Ze sportem jest związana od lat. W tym sezonie powróciła do cheerleaderek z zespołu „Infiniti Cheerleaders” i znowu może kibicować drużynie siatkarzy z Zaksy Kędzierzyn–Koźle. – Z racji tego, że w tym roku zdecydowałam się dojeżdżać z Kędzierzyna do Opola, bardzo ciężko o chwilę relaksu. Z drugiej strony wiem, że to mój ostatni rok w Polsce. Po studiach zamierzam wyjechać za granicę i zarobić na tzw. “start”‘. Po powrocie do Polski nadal będę się rozwijać w dziedzinie sportu. Zamierzam również działać w kierunku moich studiów i spróbować swoich sił w wybranej służbie mundurowej – dodaje.

red. AG