Konkurs na hasło reklamowe dla Harissy rozstrzygnięty!

harissa

Gazeta Studencka dzięki uprzejmości restauracji Harissa zorganizowała konkurs, w którym mogli wziąć udział wszyscy czytelnicy naszej gazety oraz miłośnicy dobrego jedzenia. Zadaniem uczestników było wymyślenie najlepszego hasła reklamowego dla restauracji Harissa.

Szczegóły konkursu można było znaleźć na facebookowym profilu Gazety Studenckiej, pod adresem: http://www.facebook.com/GazetaStudenckaUO. Tam również znajdziecie wszystkie hasła, przesłane przez naszych studentów. Zwycięzcami okazali się Paulina Ros oraz Paweł Holweg, którzy udowodnili swoją niezwykłą pomysłowość i kreatywność, a do tego wykazali się ogromnym zaangażowaniem, wymyślając więcej niż jedno hasło reklamowe.

Na Paulinę i Pawła czekają darmowe kupony na jedzenie, ufundowane przez restaurację Harissa!

Wszystkich naszych czytelników zapraszamy nie tylko do odwiedzania tej strony, lecz również naszego profilu na facebooku, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji związanych z Uniwersytetem Opolskim, i nie tylko.

Dodatkowo zapraszamy do przeglądania najnowszego numeru Gazety Studenckiej, którego znajdziecie na górze strony, w zakładce STUDENCKA – NOWY NUMER. W nim m. in. wywiad z przyszłym rektorem UO – prof. Stanisławem Nicieją, rozmowa ze studentem naszej uczelni, który wybiera się na Igrzyska Olimpijskie do Londynu, wiele ciekawostek ze świata mody i kultury, a ponadto kolejny KONKURS w którym do wygrania jest aż 6 kuponów na darmowe jedzenie w Harissie!

Zapraszamy do czytania, komentowania oraz zachęcamy do brania udziału w konkursach!

Damian Sklorz