Już tylko jeden dzień został do wyłonienia najlepszych – zdaniem studentów dziennikarstwa – dziennikarzy w Polsce.

Młodzi adepci dziennikarstwa z całego kraju wyłonili dziewięciu laureatów Plebiscytu. Ich nazwiska poznamy w sobotę – 1 grudnia – podczas gali MediaTorów. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00 w Auditorium Maximum w Krakowie.

Nagrodę specjalną w kategorii AuTORytet odbierze Marek Niedźwiecki z Programu III Polskiego Radia.

Na gali zobaczyć będzie można czołowych działaczy polskiego dziennikarstwa – Wojciecha Jagielskiego, Szymona Hołownię, Tomasza Zimocha.

Każdy kto zechce uczestniczyć w Gali musi wcześniej odebrać bezpłatną wejściówkę. Będą one rozprowadzane w AM w dniu imprezy od godziny 15:00

Więcej informacji o samym plebiscycie i nominacjach znajdziecie tutaj.

Marta Zając