Boże Narodzenie tuż, tuż. Niestety, wraz z upływem lat zmienia się nasze przeżywanie świąt. Coraz bardziej zabiegani, zajęci swoimi sprawami zapominamy o tym co cieszyło nas dawniej. Któż nie chciałby jeszcze raz poczuć dziecięcej radości ze zbliżających się świąt?

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach Świątecznych Spotkań Artystycznych przygotowała wiele atrakcji – zarówno dla małych, jak i dużych. Odbędą się one w dniach 10-14 grudnia. W programie znajdują się:

Łańcuch ciepłych słów   (10 XII – 14 XII – stoisko w Miejskiej Bibliotece Publicznej)

Choinka pełna życzeń (10 – 14 XII – stoisko w Miejskiej Bibliotece Publicznej)

Biblioteczna fabryka prezentów (12 – 14 XII – stoisko w Miejskiej Bibliotece Publicznej) – za wspomożenie biblioteki cegiełką można otrzymać figurkę anioła

Świąteczne Spotkania Artystyczne zakończy specjalnie przygotowany na tę okazję recital sióstr Plotnik. Głosy wokalistek dopełni akompaniament Piotra Skrzypca (14 XII 2012 r. /piątek/ Sala Konferencyjna).

Spędzeniem wolnego czasu w ten sposób można zainteresować młodsze rodzeństwo lub kuzynostwo. Można także zebrać grupkę znajomych i wspólnie przypomnieć sobie czasy beztroskiego dzieciństwa.

Marek Piszczałka