Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego i Mobilne Centrum Informacji Zawodowej w Opolu zapraszają na bezpłatny warsztat, dzięki któremu dowiecie się jak skutecznie poradzić sobie ze stresem.

Tytuł tego szkolenia to “Pokonaj stres – metody radzenia sobie ze stresem”. Ma ono na celu pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na takie pytania jak : jakie są źródła, rodzaje i funkcje stresu i jakimi metodami można sobie z nim najskuteczniej poradzić. Organizatorzy zaprezentują także skuteczne techniki relaksacyjne, dzięki którym walka ze stresem będzie jeszcze skuteczniejsza. Ponadto, uczestnicy dostaną do wypełnienia specjalny stresonariusz, który pokaże poziom zestresowania każdego z nich.

Warsztat odbędzie się 27 października (tj. czwartek) w godzinach od 10.00 do 14.00 w świetlicy D.S. “Niechcic”. Prowadzącym zajęcia będzie mgr Mariusz Bielaczyc – psycholog i doradca zawodowy. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze Akademickiego Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego lub drogą elektroniczną pod adresem szkolenia@uni.opole.pl

Ilość miejsc jest ograniczona, więc osoby będą przyjmowane według kolejności zgłoszeń. Wszyscy chętni muszą wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny na stronie www.kariera.uni.opole.pl

Damian Bonarek