Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w konkursie na opracowanie Koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu Kampusu Uniwersytetu Opolskiego minął 4 marca.

O konkursie ogłoszonym przez Rektora UO pisaliśmy dla Was w lutym w notce Konkurs urbanistyczny dla studentów UO.Informujemy,że zgłoszenia nadesłane do 4 marca zostały zarejestrowane do udziału w konkursie.

Sekretarz Konkursu dr inż. Magdalena Śliwa poinformuje  pełnomocników reprezentujących poszczególne zespoły o zakwalifikowaniu się do uczestnictwa w konkursie drogą elektroniczną na adres wskazany w zgłoszeniu.Ewentualne uzupełnienie dokumentów również odbędzie się drogą mailową.Brak wiadomości od Sekretarza Konkursu świadczy,że zgłoszenie zostało niezarejestrowane.Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej UO.

Wszystkich uczestników prosimy o sprawdzenie poczty i z niecierpliwością czekamy na dalsze informacje w sprawie konkursu.

JJ