Koła naukowe szkołą twórczego działania” taki tytuł nosi seminarium organizowane przez Uniwersytet Warmińsko- Mazurski w Olsztynie.

Spotkanie będzie obejmowało siedemnaście sekcji naukowych, podzielonych dodatkowo tematycznie. Są to m. in.: kształtowanie i ochrona środowiska, nauki biologiczne, ekonomiczne, geodezyjne, medyczne, o żywności, politologiczne, prawne, społeczne, weterynaryjne.

Celem seminarium jest wymiana doświadczeń i osiągnięć kół naukowych działających przy uczelniach wyższych.

Aby wziąć w nim udział, należy przesłać do dnia 10 kwietnia 2013 r. formularz zgłoszeniowy oraz uiścić opłatę konferencyjną.

Seminarium odbędzie się w dniach 21-22 maja 2013 na terenie miasteczka akademickiego Kortowo w Olsztynie.

Szczegółowe informacje związane z zgłoszeniami i opłatami oraz programem seminarium znajdują się tutaj.

Marta Zając