H&M, czyli jedna z najpopularniejszych sieciówek na świecie,po raz kolejny zaskakuje twarzą nowej kampanii. Została nią francuska aktorka, modelka i piosenkarka Vanessa Paradis.

Ubrania z najnowszej, ekologicznej linii H&M Conscius Collection trafią do sklepów 25 marca. Do stworzenia tej kolekcji użyto materiałów pochodzących wyłącznie z recyklingu. Proces produkcji ubrań nie szkodził zarówno środowisku, jak i ludziom w nim uczestniczącym. Wszystkie ubrania i dodatki zostały wykonane z bawełny organicznej, poliestru z recyklingu oraz z włókna Tencel.  Eko kolekcja jest dedykowana nie tylko kobietom. Również panowie oraz dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie. H&M Conscius Collection oferuje również bardziej ekskluzywne stroje wieczorowe.

Zapraszam do obejrzenia spotu reklamowego z udziałem Vanessy Paradis oraz całej kolekcji na stronie internetowej H&M.

Joanna Jakóbowska