“Dzień dobry biznes” tym razem pojawi się w Opolu! To obowiązkowe seminarium dla wszystkich przedsiębiorczych studentów i absolwentów. Dla wszystkich, którzy chcą w przyszłości założyć własną firmę i co najważniejsze chcą odnieść sukces!

Głównym prelegentem będzie Marek Śliboda, założyciel i współwłaściciel Marco sp. z o.o. Podczas wystąpienia opowie on o głębszym sensie prowadzenia działalności gospodarczej, pasji i wytrwałości, która jest potrzebna każdego dnia oraz odpowiedzialności jaką bierzemy na siebie zakładając firmę. Poruszy także wątki związane z rekrutacją, budowaniem szerokiego zaangażowania, przywództwem służebnym i inkubowaniem liderów wewnątrz organizacji.

Ale to nie wszystko, mamy dla Was jeszcze bezpłatne warsztaty podczas których dowiecie się o możliwościach finansowania własnego biznesu.

Link do wydarzenia na Facebook: https://www.facebook.com/events/306623669856214/

• Tytuł: Jak zbudować ponadczasową i wizjonerską firmę? – seminarium dla przedsiębiorczych
  • Termin: 13 grudnia 2017; godz. 10.00-13.30
  • Miejsce: Uniwersytet Opolski, Pl. Kopernika 11 (budynek Collegium Maius, Aula Błękitna)

Poniżej plan spotkania:

• 10:00 rejestracją uczestników
  • 10:15 rozpoczęcie seminarium
  • Marek Śliboda, Temat wystąpienia: „Droga ku doskonałości, czyli jak zbudować wizjonerską i ponadczasową organizację”.
  • “Pożyczki pomysłem na rozwój firmy” – BGK zaprezentuje produkty oferowane w ramach projektu
  • od 12:00 do 13:30 warsztaty:
  • Załóż firmę – krok po kroku” – GLB Tax Sp. z o.o.
  • “Personal branding, networking” – BGK

Udział w seminarium jest bezpłatny. Aby zarejestrować się, wypełnijcie formularz dostępny na stronie https://rpo.bgk.pl/ Na to otwarte seminarium, które jest kolejnym wydarzeniem z cyklu “Dzień dobry biznes” zapraszają: Bank Gospodarstwa Krajowego (Wsparcie Rozwoju Firm), Uniwersytet Opolski i Youth Business Poland.

Youth Business Poland (YBP) jest akredytowanym członkiem, powołanej przez Fundację Księcia Karola, Youth Business International (YBI), wspierającej przedsiębiorczość i tworzenie nowych miejsc pracy w 46 krajach. Sieć YBI zrzesza ponad 20 000 mentorów i pomaga w powstaniu 18 000 firm każdego roku. W Polsce program YBP prowadzi Fundacja Inkubator Technologiczny, zrzeszająca 100 mentorów – doświadczonych praktyków biznesu, która od 2008 roku pomogła w powstaniu 600 firm. YBP oferuje długoterminowe wsparcie mentoringowe, pre-akceleracyjne, szkoleniowe, doradcze oraz pomoc w pozyskaniu kapitału.

informacja prasowa

(opr.JG)