Pokaż, jaka jest Twoja #najlepszastrona i wygraj 5 000zł w konkursie Inwestycja w Przyszłość!

Inwestycja w Przyszłość to konkurs skierowany do ambitnych studentów studiów stacjonarnych bądź niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, a także jednolitych magisterskich.

Przygotuj film lub prezentację, w której przedstawisz swoją osobę, dotychczasowe osiągnięcia lub/i ciekawy pomysł na siebie. Daj się poznać, pokaż jaka jest Twoja #najlepszastrona i wygraj 5 000 złotych stypendium rozwojowego.

Harmonogram konkursu:
• Do 8 grudnia br. prześlij swoje zgłoszenie za pomocą formularza (https://iwp.webankieta.pl/), podając swoje dane osobowe oraz załączając: swoje zdjęcie, film/prezentację konkursową udostępnioną w formie linku z serwisu YouTube, Vimeo, Slideshare lub Prezi; krótki opis filmu – odpowiedź na pytanie: Jaka jest Twoja #najlepszastrona i dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać 5 000zł (do 500 znaków)
• 9 stycznia 2018r. przesłane filmy i prezentacje udostępnione zostaną internautom za pośrednictwem platformy konkursowej na profilu Grupa PZU Kariera (Facebook).
• W dniach 9 stycznia – 23 stycznia fani profilu Grupa PZU Kariera w drodze głosowania wybiorą pierwszą piątkę laureatów. Pozostałych laureatów wskaże konkursowe jury (5 laureatów) oraz uczestnicy konkursu (2 laureatów).
• Wręczenie nagród odbędzie się w lutym podczas Gali Konkursowej PZU w Warszawie. (Zobacz relację z ubiegłorocznej Gali)

Nagrody:
Dla 12 laureatów:
• Stypendium rozwojowe o wartości 5 000zł (przelew),
• Priorytet rekrutacyjny do programu praktyk i staży w Grupie PZU,
• Udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie (luty 2018r.) wraz z pokryciem kosztów przejazdu

Wszystkie pytania dotyczące konkursu przesyłaj na adres konkurs@pzu.pl, więcej informacji znajdziesz na pzu.pl/inwestycja-w-przyszlosc oraz na Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/125841104754258/