Kim jest Krzysztof Riewold?

Czuję się artystą, czuję się w życiu taką osobą, która robi coś dla innych, równocześnie robiąc coś dla siebie. Czerpię przyjemność z tych rzeczy, które robię, czy to jest muzyka, czy żonglerka. Staram się czerpać z tego przyjemność i pokazywać to innym osobom.

Powiedz nam czym się zajmujesz.
Od prawie 15 lat zajmuję się kuglarstwem. Aktualnie mam własną działalność gospodarczą, prowadzę zajęcia cyrkowe dla dzieci i młodzieży. Występuję na festiwalach, jeżdżę po całej Polsce, wyjeżdżam za granicę, właśnie takimi cyrkowymi atrakcjami. W czasach gimnazjum zacząłem sobie rapować i idę też gdzieś tam w stronę muzyczną. Oprócz tego w międzyczasie było dużo pasji, układałem kostkę Rubika, ćwiczyłem sztuki walki, zajmowałem się iluzją i akrobatyką, robiłem bardzo dużo rzeczy, ale też jest tak, że albo ta zajawka zostanie, albo przemija. Ćwiczyłem coś przez rok i albo mi zaczynało brakować czasu, albo to nie było to i wracałem do tych podstawowych rzeczy, więc można powiedzieć, że głównie zajmuję się cyrkowymi kwestiami i muzyką.

 

Brałeś udział w Mam Talent, czy dzięki temu programowi rozwinęła się Twoja kariera?

To była czwarta edycja, doszedłem do półfinału. Wybierali między mną a Iluzjonistą i ja nie przeszedłem dalej. Do czasu Mam talent rzadko zdarzało mi się zarabiać na mojej pasji, a po programie ludzie zaczęli zapraszać mnie na różne imprezy, byłem rozchwytywany jeśli chodzi o cyrkowe rzeczy, taki pierwszy start, zarobek na pasji.

A co z rapem?
Co z rapem? Rap zaczął się od czasów gimnazjum, zacząłem sobie składać pierwsze teksty i jest dalej. Jest i otacza moje życie. Staram się opisywać to co widzę, co czuję i przelewać to na teksty. Nie jest moim priorytetem, żeby iść na siłę w tę stronę i cisnąć, po prostu traktuję to jako przyjemność, taką pasję dla siebie. Lubię to robić, usiąść pofreestyle’ować z kumplami. Tak po prostu, dla siebie. A co dalej z tego będzie? Na razie kończę swoją pierwszą Epkę. Mam nadzieję, że w tym roku zdążę ją skończyć i zobaczymy… wrzucę ją na youtubea i sprawdzę reakcje. Robię to wszystko własnym kosztem, bardziej dla siebie.

 

Co chciałbyś przekazać ludziom?

Chciałbym zachęcić ludzi żeby zaczęli robić to co lubią, a nie żeby robili coś na siłę. Żeby nie kłócili się ze sobą, tylko żyli w zgodzie ze sobą.