Warsztaty m.in. z języka migowego, pierwszej pomocy, wystąpień publicznych, radiowe, telewizyjne a nawet baristyczne. Zbliżają się Kulturalia Uniwersytetu Opolskiego 2017. Nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących i koncertu.

Kulturalia to szereg ciekawych warsztatów, które organizowane są przez studentów dla studentów. Organizatorzy zadbali o różnorodność, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowano około dwudziestu możliwości. Wydarzenie rusza w poniedziałek 4 grudnia, a zakończy się 10 grudnia. Na poniedziałek zaplanowano również występ grupy improwizacyjnej „Pod Wpływem”, odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury o godzinie 20.00. W środę przyjdzie czas na koncert. W tym roku gwiazdą będzie katowicki raper Miuosh. Artysta pojawi się na scenie SCK o godzinie 21.00, wstęp wolny. Przed koncertem zaplanowano bitwę freestylową. Ale to nie wszystko!

Tegoroczna odsłona wzbogacona jest oczywiście o wydarzenia towarzyszące. I tak w dniach 5-7 grudnia zorganizowana zostanie rejestracja potencjalnych Dawców szpiku. Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego włącza się również w organizację dorocznego Marszu Mikołajkowego, który zaplanowano na 10 grudnia. W ramach atrakcji nie zabraknie również imprezy w studenckim klubie Cina.

Szczegółowe informacje można znaleźć na facebooku Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego.

(mad)