Nowy rok, to kolejne, darmowe koncerty na Foyer Kochanowskiego. Tym razem zagra dla Was Melika, czyli artystka, która nie zamierza powielać schematów. Wokalistka, która ma szansę stać się jedną z najbardziej obiecujących polskich debiutantek ostatnich lat, właśnie rozkłada skrzydła do lotu prezentując pierwsze wydawnictwo – album ‘Tales Part One’.

Do tej pory Melika m.in.supportowała REBEKĘ, zagrała na jednej z odsłon SOFAR SOUNDS WROCŁAW, Balkonach TV oraz festiwalach: Songwriter Łódź Festiwal czy Moico Enjoy Music – na którym zdobyła nagrodę główną – “Muzyczne odkrycie 2016”. SO!MUSIC w swoim plebiscycie wymienia ją jako jedną z Muzycznych Nadzieji 2017 a BRAND NEW ANTHEM umieszcza projekt na podium, w rankingu ‘Brand New of 2017’ – najbardziej obiecujący zespół 2017 roku. (Próbka jej twórczości na dole)

Koncert odbędzie się 27 stycznia o 20:30 na Foyer Teatru Kochanowskiego. Wstęp jest oczywiście darmowy. Idźcie zaczerpnąć trochę kultury. Gdyby kogoś kusiło, tego samego dnia o 18:00 rozpoczyna się spektakl “Uroczystość”.

LINK DO WYDARZENIA NA FB: facebook.com/events/799281836876623