Najbliższy tydzień upłynie pod znakiem kultury studenckiej. W tym roku organizatorzy postawili na współpracę z Teatrem Kochanowskiego, Kinem Meduza oraz Wyższą Szkołą Medyczną. Zwieńczeniem kulturalnego tygodnia będzie darmowy koncert zespołu T.Love.

Poniedziałkowe Kulturalia rozpoczną się w improwizacjami kabaretowymi połączonymi z urodzinami grupy impro Pod Wpływem (SCK, godz. 19.00). We wtorek  w Pubie Izba organizatorzy zaplanowali Quiz – Bitwa na wiedzę (godz. 20.00). W środę, w ramach Kulturaliów, możemy świętować Andrzejki w klubie Cina (godz.21.00). W czwartek przenosimy się do Teatru Kochanowskiego na spektakl “Uroczystość”(godz. 19.00), bilet studencki: 15 zł, zniżki w Kofeina Foyer, a po spektaklu spotkanie z twórcami, które poprowadzi znany krytyk teatralny Jacek Wakar. Kulturalia zakończą się w piątek koncertem Zespołu T.Love (SCK, godz. 20.00), darmowe wejściówki do odbioru w biurze Samorządu.

Jak co roku i tym razem nie zabraknie warsztatów dla studentów. W programie około 30 warsztatów, m.in. nauka tańca, medytacji, warsztaty fotograficzne oraz warsztaty teatralne. Chcąc wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie Samorządu.

red. Monika Mitulla

HARMONOGRAM WARSZTATÓW+ZAPISY