Orientuj się! to inicjatywa Stowarzyszenia Miłość nie wyklucza – pakiet edukacyjny o LGBT+ dla młodzieży to świetna okazja, by zdobyć wiedzę i sprawdzone informacje, a potem przekazywać je dalej.

Stowarzyszenie Miłość nie wyklucza jest organizacją pozarządową, działającą na rzecz wprowadzenia równości małżeńskiej w Polsce. Orientuj się! czyli pakiet materiałów edukacyjnych o osobach należących do społeczności LGBT+ (lesbijki, geje, osoby biseksualne i transpłciowe) stanowi kompendium wiedzy dla początkujących.

W skład pakietu wchodzi sześć broszur o najważniejszych sprawach dotyczących osób LGBT+ (Orientuj się!, Jaka znowu szafa?, Pomagaj!, Potrzebujesz pomocy?,Równość czyli co?, Pary, dzieciaki i śluby!) oraz niebieska książeczka pn. Równość małżeńska. Przewodnik dla początkujących, plakat i najklejki. Pakiet można odebrać w wersji drukowanej osobiście lub zamówić pocztą (całkowicie za darmo!).

Oprócz bogactwa merytorycznego i wiedzy, jaką możecie pochłonąć ze wspomnianych wyżej broszur, plusem jest oprawa graficzna pakietu, która przyjemna dla oka zachęca do zajrzenia do środka.

Więcej informacji na temat samej inicjatywy, jak i sposobu otrzymania pakietu na stronie: www.mnw.org.pl/orientujsie/

Broszury można pobrać też na swój komputer: www.mnw.org.pl/orientujsie/#pobierzbroszury

Pakiet i strona Orientuj się! powstały w ramach projektu Rainbow EduKit realizowanego przez Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza ze środków Planet Romeo Foundation*.

Źródło informacji: https://mnw.org.pl/orientujsie/

img_20171115_155939

img_20171115_160404