Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, jakie niebezpieczeństwo czyha tuż za rogiem. Zapobiec raczej temu nie można, ale ubezpieczyć się już tak! Samorząd Studencki Uniwersytetu Opolskiego przedstawił zasady ubezpieczenia się od Następstw Nieszczęśliwych Wypadów na rok akademicki 2017/2018.

Na uczelni, w pracy, w klubie czy restauracji. Niebezpieczeństwo czyha na nas na każdym kroku. Często myślimy “Mnie to nie dotyczy” – nic bardziej mylnego! Ubezpieczenie NNW w PZU dla studentów Uniwersytetu Opolskiego na rok akademicki 2017/2018 zapewnia świadczenia podstawowe wg wariantu II, zwrot 30% kosztów leczenia + ryzyka dodatkowe. Suma ubezpieczenia wynosi 22 000 zł, a składka – 50 złotych. Okres jego działania rozpoczyna się 1 października 2017 r. a kończy 30 września 2018 r. Należy jednak pamiętać, że czas na ubezpieczenie się jest ograniczony! Można to zrobić do 15 grudnia 2017 r.

Ubezpieczyć można się indywidualnie lub za pośrednictwem starosty. Szczegóły na ten temat znajdują się na stronie internetowej Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego, kliknij TUTAJ.

(mad)