W ramach przeglądu będzie można usłyszeć 10 zespołów z całej Polski. Każda grupa zaprezentuje dwa utwory – pierwszy, który jest ich własną twórczością i drugi, który jest coverem utworu gwiazdy, której poświęcona jest ZGP. W tym roku wydarzenie poświęcone jest twórczości Leonarda Cohena, a gwiazdą wieczoru będzie Renata Przemyk.

Finał XXVIII Zimowej Giełdy Piosenki odbędzie się 15 marca o godzinie 18.00 w Studenckim Centrum Kultury. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy odebrać darmowe wejściówki. Czekają one na Was w SCK, w pokoju nr 15.

W ramach wydarzenia zostanie również przeprowadzona zbiórka na zakup wózka inwalidzkiego dla naszej studentki Aleksandry Zagórskiej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: www.juvenes.uni.opole.pl/druzynaoli.

JG