Wraz z godziną 18.00 w Studenckim Centrum Kultury rozpocznie się wydarzenie, które spędza sen z powiek nie tylko panom. Dokładnie 17 kandydatek powalczy dziś o tytuł najpiękniejszej studentki na Uniwersytecie Opolskim.

Oprócz miana Miss UO Jury wyłoni zwyciężczynię następujących kategorii: Miss Symfonii Piękna, Miss salonu ślubnego Elis, Miss Publiczności, oraz I Wicemiss. Głowy zwyciężczyń zdobić będą korony Swarovskiego ufundowane przez Salon Mody Ślubnej Elis.

Nagrodą główną konkursu są egzotyczne wakacje na Rimini ufundowane przez Biuro Podróży Almatur oraz kurs prawa jazdy dowolnej kategorii w Szkole Strażak. Miss Publiczności i Wicemiss na takowy kurs otrzymają 50% zniżki. Dodatkowo, uczestniczki otrzymały rabat na ekskluzywne zabiegi w salonie Symfonia Piękna, karnety na kurs tańca w Szkole Tańca Focus, karnety do Fitess Clubu Oxide oraz nagrody rzeczowe. Dodatkową nagrodą jest kwalifikacja Miss UO do wyborów regionalnych Miss Polski.

Internauci jeszcze dziś mogą wpłynąć na wybór Miss Publiczności głosując do godziny 17:59 na swoją ulubioną kandydatkę w serwisie naszemiasto.pl. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę w postaci smartfonu Microsoft Lumia 535.

Galę swoim występem uświetni Arkadiusz Kłusowski uczestnik programu Voice of Poland. Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników po całej Gali na afterparty do Kubatury.

Patronat Honorowy nad imprezą przyjął prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski.

Edyta Holona