Koncert Rafała Brzozowskiego, spotkanie z Janem Melą, szkolenie prowadzone przez Macieja Orłosia – to główne atrakcje Festiwalu Kariera, który odbędzie się 26 listopada (czwartek) w CWK w Opolu. Impreza organizowana jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu.

Celem Festiwalu jest przybliżenie osobom młodym specyfiki i różnorodności lokalnego rynku pracy, a co za tym idzie wyzwań oraz szans, jakie daje młodym ludziom na rozwój osobisty i zawodowy. Oferta imprezy zakładająca spotkania z pracodawcami, specjalistami zajmującymi się rynkiem pracy oraz osobami, które skutecznie pokierowały własną karierą odnosząc spektakularny sukces, ma zainspirować młodych ludzi do walki o własną przyszłość zawodową opartą na  wiadomości własnych pragnień, możliwości i zaangażowaniu.

Szczegółowy program Festiwalu:

godz. 10.00 – 14.00 szkolenie pn. “Dobre praktyki wystąpień publicznych” – Maciej Orłoś
godz. 11.00 uroczyste otwarcie
godz. 11.00 – 17.00 prezentacje pracodawców, firm szkoleniowych, szkół wyższych
i ponadgimnazjalnych w profesjonalnych boksach i stanowiskach wystawienniczych
godz. 12.00 – 13.30 spotkanie z Janem Melą
godz. 14.00 – 14.30 spotkanie z Maciejem Orłosiem