Do 21 listopada 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do XII edycji konkursu EYe on Tax. Konkurs dotyczy podatków i skierowany jest głównie do studentów IV i V roku kierunków prawniczych i ekonomicznych. W konkursie mogą brać udział także studenci z innych kierunków.

Nagroda główna dla zwycięskiego zespołu wynosi 24 000 zł.Oprócz nagród finansowych organizatorzy przygotowali także nagrody rzeczowe oraz pokrycie kosztów udziału w szkoleniach. Do konkursu mogą zgłaszać się zespoły składające się z trzech lub czterech osób. Konkurs składa się z III etapów.

Również do 21 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach XIII edycji konkursuEY Financial Challenger. Konkurs skierowany jest do studentów III, IV i V roku studiów uczelni ekonomicznych, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Udział w konkursie mogą wziąć także studenci innych kierunków.
Dla laureatów konkursu przygotowano nagrody finansowe – nagroda główna 30 000 zł – oraz nagrody rzeczowe. Do konkursu można zgłaszać zespoły, składające się z trzech lub czterech osób.
Dalsze informacje w linkach poniżej:

EYE ON TAX

EY Financial Challenger