Ola studiuje na naszym Uniwersytecie filologię polską. Jest pogodną, sympatyczną, zaradną dziewczyną, która od kilku lat walczy z nowotworem. Gdyby mogła pokonać raka siłą woli, to już dawno by to zrobiła, bo jest niezwykle silna. Niestety, jedyne co może zrobić to próbować coraz to nowych sposobów na leczenie. Kosztownych sposobów… I tu na scenę wkracza Rada Studencka Wydziału Filologicznego. Jej znajomi i przyjaciele postanowili pomóc Oli w zbiórce pieniędzy na leczenie.

W tym celu organizują Koncertowanie dla Oli, ale nie dajcie się zwieść nazwie. Oprócz koncertów grup Tides i Body Package na uczniów, studentów, rodziny z dziećmi i wszystkich innych mieszkańców Opola czekać będzie mnóstwo innych atrakcji. Fani teatru zobaczą spektakl Koła Modernistów pt. Manekiny. Na entuzjastów improwizacji czeka występ grupy To Mało Powiedziane. Miłośnicy podróży posłuchają opowieści prosto ze Skandynawii, a uzdolnieni plastycznie będą mogli wykonać kubek własnego projektu. Poza tym na przybyłych czekają pokazy żonglerki, kursy pierwszej pomocy, a na zakończenie ogniste tańce Mantikory. A to jeszcze nie wszystko!

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne, ale tu i ówdzie będzie można natknąć się na puszki, do których będziemy zbierać pieniądze. Na konto Oli trafi również dochód z kiermaszu, na którym będzie można nabyć nie tylko ręcznie robione bibeloty, ale także książki i płyty – również te z autografami! Przeprowadzona zostanie także internetowa licytacja.

Spotykamy się 8 czerwca o 15.00 i mamy nadzieję spędzić razem wspaniałe chwile, aż do godziny 23.00. Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia, opolanie (i nie tylko)!

Bądźcie na bieżąco: https://www.facebook.com/events/171248653400727/?fref=ts