Co prawda o Nokcie już niedawno pisaliśmy, ale pojawiło się kilka aktualizacji którymi chcemy się z Wami podzielić.

Po pierwsze, osoby które jeszcze nie mają wejściówki mogą zakupić bilety jednodniowe na piątek lub sobotę i bawić się z nami chociaż jeden dzień. Tak jak wcześniej, możecie kupić je na stronie Empik (http://bit.ly/bilety-nokta) lub GOING (http://bit.ly/nokta-bilety) oraz stacjonarnie w większych salonach Empik. Jeśli nie zdążycie, bilety będą też dostępne w dniu wydarzenia w biurze festiwalowym w Teatrze Kochanowskiego, ale ich cena będzie nieco wyższa.

Po drugie, zostały ogłoszone wyniki Open Callu. Dostały się duety takie jak Palms Collector & Obiiad92 oraz goście z Francji – Chimère bleue & AudeRrose and WoO. Pełną listę 10 projektów które zobaczycie na festiwalu możecie znaleźć na fanpage festiwalu, a pełną rozpiskę twórców znajdziecie na Facebookowym wydarzeniu, które podlinkujemy niżej.

Dodatkowo, jeśli jeszcze nie widzieliście, dostępny jest oficjalny spot festiwalu który polecamy obejrzeć – jest super estetyczny i powoli przygotowuje nas na to, co zobaczymy już w następny weekend. https://youtu.be/I75WsupDeMQ

Zachęcamy do zakupu biletu i napisania nam, kogo będziemy mogli spotkać. Szykuje się super weekend!

Wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/468761517238084/
Fanpage: https://www.facebook.com/noktafestival/
Strona Festiwalu: http://noktafestival.pl/

Autor: Agata Jasińska