Do 15 maja mamy okazję pomóc Michałowi Komarnickiemu z Kluczborka w osiągnięciu sukcesu. Głosować można na stronie organizatora.

Konkurs Mister Europe Euronations” to nietypowy rodzaj rywalizacji. Najważniejsze jest pokazanie wszechstronności, talentu.

Rywalizacja skupia się na sztuce, zdolnościach artystycznych. Należy przede wszystkim wykazać się pasją, nienaganną sylwetką, swobodą przed aparatem i kamerą” – mówi opolanin.

Tych cech Michałowi nie brakuje, miał już okazję grać role epizodyczne w polskich serialach, a sport zajmuje ważne miejsce w jego życiu. Z zawodu model jest trenerem personalnym. Wolne chwile poświęca na treningi kalisteniki, czyli sportu, który polega na wykorzystaniu masy ciała.

Sport pomaga mi w przezwyciężaniu słabości, uczy dyscypliny” – dodaje Michał.

Konkurs Mister Europe Euronations to rywalizacja między 23 kandydatami z całego kontynentu, w poprzednim etapie uczestników było 52. Obecnie walka toczy się o miejsce w finałowej 12. Konkurs zakończy się na Majottcie, gdzie finałowa 12 weźmie udział w nagraniach 7-odcinkowego programu. Uczestnicy staną przed wyzwaniami różnego typu, od kulinarnych, przez aktorskie, aż po wokalne.

Jest to show na miarę Eurowizji, domyślnie finalista ma zaśpiewać hymn swojego kraju, prezentować się w jego lokalnym uniformie. Do tego dochodzą pokazy i choreografie” –wylicza trzydziestolatek.

Michała Komarnickiego można wspomóc w walce o tytuł Mistera Europe Euronations, wchodząc w link: Michal — Mister Europe EuroNations (mister-europe-euronations.eu)

Głosować można codziennie, każdego dnia liczba głosów zeruje się i zostają one dodane do finalnego wyniku.

Tekst: Michalina Mencel

Fot. Kamil Kocot (Kamil Kocot Fotografia (@_obiektywny) • Zdjęcia i filmy na Instagramie)