Już teraz pomyśl o swojej karierze!

Maj opolskim studentom kojarzy się niezwykle pozytywnie. To miesiąc, w którym mają miejsce najważniejsze i najfajniejsze imprezy w ciągu całego roku akademickiego. Koncerty, grille, rywalizacje sportowe oraz leniuchowanie na świeżym powietrzu podczas Piastonaliów – z tym kojarzy nam się właśnie maj. Ale można też połączyć przyjemne z pożytecznym. Masz pomysł na własną firmę? Interesujesz się światem biznesu? Chcesz osiągnąć sukces? A może nie masz zbyt skonkretyzowanych pomysłów na siebie? We wszystkich tych przypadkach chcemy Cię wesprzeć! Na tydzień przed tegorocznymi Piastonaliami zapraszamy Cię do wzięcia udziału w Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS w Opolu! Pamiętaj – czekamy na Ciebie w dniach od 9 do 13 maja 2011 roku.

Logo Festiwalu BOSS

Przez całe 5 dni Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości organizuje dla Was liczne warsztaty i spotkania z ludźmi sukcesu, przedsiębiorcami i profesjonalnymi trenerami. Nie obejdzie się też bez imprez towarzyszących, które są częścią składową życia każdego studenta.

Warsztaty odbywać się będą w murach opolskich uczelni (UO, PO, WSB oraz WSZiA), ale nie tylko! Organizujemy również wielką ciężarówkę – Bosski Truck- ze specjalnie do tego przystosowaną sceną

Festiwal Przedsiębiorczości BOSS to szansa na uzyskanie praktycznej wiedzy z zakresu marketingu oraz zarządzania firmą. Szansa na spotkanie się z osobami, które chętnie i skutecznie pomogą Ci odnaleźć ścieżkę kariery w biznesie. Dowiesz się m.in. czy posiadasz predyspozycje do założenia i kierowania własną firmą, jak kształtować swój wizerunek w mediach czy jak pozyskać niezbędny kapitał na firmę.

Nie masz pomysłu na siebie? Nie martw się! W czwartek (12. 05) zapraszamy na spotkanie z doradcą zawodowym;) Treningi i warsztaty z kreatywności z kolei pomogą Ci uzyskać bardzo cenne umiejętności w dzisiejszym świecie biznesu. A jak w ogóle odnieść sukces? Dowiesz się tego na zajęciach z psychologii sukcesu.

Impreza? Oczywiście, że tak! W środę (11. 05) czekamy na Ciebie w Aquarium! Każdy młody przedsiębiorca może sobie pozwolić na chwilę odpoczynku w doborowym towarzystwie 🙂

Decyzja należy do Ciebie. Możesz wybrać wszystkie opcje, które dla Ciebie przygotujemy lub tylko te warsztaty, które Cię najbardziej zainteresują.

Szczegółowy harmonogram spotkań jest dostępny na stronie: www.festiwalboss.pl

Zapraszamy też do odwiedzin naszego bloga: www.opolskiboss.bblog.pl , oraz na stronę Facebook;)

Zapisy na poszczególne warsztaty będą możliwe na stronie: www.zapisy.festiwalboss.pl. Pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona a każdy warsztat certyfikowany!

Mamy nadzieję, że widzimy się w maju !;)

Pozdrawiamy- Zespół Bossa