Rektor Uniwersytetu Opolskiego ogłasza konkurs na opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu Kampusu Uniwersytetu Opolskiego położonego przy ulicy Oleskiej.Pula nagród wynosi 3000 zł,więc naprawdę warto wziąć w nim udział.Ostateczny termin złożenia prac to 06.05.2013 r.

Celem konkursu jest przeprowadzenie szerokiej konfrontacji twórczych prac projektowych oraz wyłonienie najlepszej pod względem funkcjonalno-przestrzennym koncepcji  urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania terenu Kampusu.Przedstawiony projekt powinien przewidywać rozwiązania przyszłościowe,które są realne do wykonania.

Uczestnicy konkursu, którzy uzyskają najwyższe oceny prac konkursowych spełniających warunki określone w regulaminie konkursu zostaną nagrodzeni.Organizator przewiduje nagrody pieniężne w wysokości:

I nagroda: 1500 PLN
II nagroda: 1000 PLN
III nagroda: 500 PLN

Aby wziąć udział w konkursie urbanistycznym należy wypełnić zgłoszenie.Następnie trzeba dostarczyć je  w zamkniętej kopercie z napisem „ZGŁOSZENIE – KONKURS” do Biura Konkursu,które mieści się na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Ozimskiej 46a w pokoju nr 21. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00, do 4 marca 2013 r. włącznie.Ostateczny termin złożenia prac to 06.05.2013 r.

Za organizację i przebieg konkursu odpowiedzialna jest Katedra Geografii Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomicznym UO przy ulicy Ozimskiej 46a.Więcej detali dotyczących konkursu znajduje się na stronie internetowej Koła Naukowego Gospodarki przestrzennej UO.
Wraz z organizatorami serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
J.J.