Interesujesz się ekonomią? A może tylko jej elementem czyli pieniędzmi? Chcesz wiedzieć skąd wzięły się papierki i metalowe krążki w Twoim portfelu? Jeżeli tak, to ten wykład jest właśnie dla Ciebie!
Koło Naukowe Ekonomistów wspólnie z Klubem Austriackiej Szkoły Ekonomii w Opolu zapraszają na wykład pt. „Skąd się biorą pieniądze?”. Będzie miał on miejsce 16 maja o godz. 15:00 w s. 60 Wydziału Ekonomicznego (ul. Ozimska 46a). Wykład połączony będzie z dyskusją.
Temat przedstawią Tomasz Nykiel (redaktor naczelny portalu RynekZlota24.pl, dyrektor Mennicy Wrocławskiej Oddział w Opolu) oraz Grzegorz Jaeger (szef KASE Opole, RynekZlota24.pl).
Dla uczestników spotkania przewidziane są upominki oraz konkurs, w którym nagrodą jest książka Michaela Maloneya “Jak inwestować w złoto i srebro”. Po wykładzie i dyskusji odbędzie się wręczenie nagród laureatom II etapu konkursu Karierosfera 2013.
Gazeta Studencka zaprasza!
AM