Czesław Śpiewa kolejny raz zagości w Opolu. Tym razem swoim występem wesprze fundację Prodeste, zajmującą się diagnozą i terapią osób z autyzmem.

21 grudnia 2014 r. o godz. 19.00 w Narodowym Centrum Piosenki Polskiej w Opolu odbędzie się koncert charytatywny Czesław Śpiewa Solo Act .

Ideą koncertu jest spotkanie w kameralnym gronie z osobami z autyzmem i ich rodzinami, zaproszonymi gośćmi oraz wszystkimi,

którzy chcą przeżyć bliskie spotkanie z muzyką na żywo.

Przed koncertem Czesława Mozila wystąpi zespół muzyczny “ADHD”, który tworzą podopieczni Fundacji Prodeste m.in. dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera oraz terapeuci. Tego dnia również w siedzibie Fundacji Prodeste odbędą się warsztaty muzyczne, prowadzone przez Czesława Mozila i muzykoterapeutę Aleksandrę Oszczędę dla dzieci i młodzieży z autyzmem oraz zespołem Aspergera.

Atmosfera koncertu wpisuje się w przedświąteczny czas refleksji. Dla odbiorców, którzy zechcą wspomóc działalność Fundacji Prodeste, będzie to spotkanie z muzyką “z dobrym uczynkiem w tle”. Podczas koncertu Czesław Śpiewa Solo Act będzie zorganizowana zbiórka publiczna. Artysta zrezygnował z całości honorarium na rzecz podopiecznych Fundacji Prodeste, dlatego cały dochód z koncertu przeznaczony będzie m.in.  na wsparcie działalności diagnostyczno-terapeutycznej dla osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Bilety na koncert w cenie 50 zł. można nabyć w siedzibie Fundacji Prodeste, ul. Oleska 121 w Opolu

lub w dniu koncertu w kasie NCPP. Kontakt telefoniczny

drogą elektroniczną koncert@prodeste.pl.